Людмилу Приходько на «Чумацькому Шляху» знають вже дуже добре. Вона привозить на власному автомобілі допомогу від жителів села Хорошого. Маючи великий досвід роботи на вантажівці, доводилося допомагати в ремонті авто.
Людмила не ділить роботу на чоловічу і жіночу: пече пироги та хліб, готує їжу та водить трактор. І все виконує старанно та добросовісно.

Минулого разу на пункті харчування вона допомагала чистити овочі для страв. Намагалася пиляти дрова, та господар Анатолій не довіряє свою пилку іншим.

Цього ж разу Людмила взяла свою домашню бензопилку. Тож питань до неї не було. Доки господар був відсутній, вона організувала пиляння колод, які привезли на дрова. Дрова – це важливе питання у забезпеченні функціювання пункту харчування: їжу готують на відкритому вогні. Дров треба багато.

Підсобниками собі взяла Людмила чоловіків. Вони не встигали подавати їй колоди – так швидко справлялася вона. До кінця зміни всі дрова були попиляні. Доки інші хорошани різали та чистили овочі на кухні, на господарському дворі утворилася гора дров. Двоє підсобників, які чергувалися біля Людмили з бензопилкою, були виморені, як говориться, без задніх ніг.

Із почуттям виконаного обов’язку Людмила Миколаївна відзвітувала про свою роботу. Обіцяла й наступного разу допомогти.
