You are currently viewing Учні ліцею №2 поспілкувалися з британським волонтером

Учні ліцею №2 поспілкувалися з британським волонтером

Зустріч з волонтером із Великої Британії Тетяна Пшонік, вчителька іноземної мови Петропавлівського ліцею №2, планувала давно. І от перед весняними канікулами її вихованці отримали можливість поспілкуватися з Джоном Паркером онлайн.

-Джон Паркер завітав до нас на онлайн-урок англійської мови і поспілкувався з ліцеїстами, – розповідає Тетяна Миколаївна. – Джон веде активну волонтерську діяльність із березня 2022 року. Спеціально для того, щоб возити гуманітарну допомогу до України, він придбав червоний мікроавтобус. Тому і назва його волонтерської організації – «John’s Red Bus» (Червоний автобус Джона). Навколо Джона зібралася ціла команда однодумців, які допомагають йому у благодійних справах.

Волонтер розповів петропавлівським школярам, що від 2022 року вже встиг здійснити 25 подорожей до України. Щоразу привозив необхідну допомогу українцям: книги та іграшки дітям, медикаменти для військових, генератори, їжу в притулки для тварин. Найбільшою допомогою нашим хлопцям на фронті Джон називає доставку пікапів. За 2 роки війни його команді вдалося перегнати до України 45 автомобілів!

-У відповідь діти розповіли Джону про свою волонтерську діяльність, – продовжує далі Тетяна Миколаївна. – Наші ліцеїсти показали світлини благодійних заходів, де вони разом з батьками, педагогами та однокласниками збирали посилки на фронт, плели сітки, виробляли окопні свічки та грілки, готували домашні страви.

До розмови з Джоном приєдналася Юлія Варламова, заступниця директора з виховної роботи. Юлія Володимирівна розповіла про внесок колективу вчителів та працівників Петропавлівського ліцею №2 у допомогу нашим захисникам і про співпрацю з місцевими волонтерами.

Дівчата та хлопці із задоволенням поспілкувалися із Джоном. Розпитали його про особисті вподобання та його діяльність. І на завершення зустрічі запросили волонтера у гості. Тепер із нетерпінням чекають Джона Паркера в Петропавлівці.

Залишити відповідь