You are currently viewing Свято випускників

Свято випускників

14 червня на площі перед будинком культури відбулося свято випускників 9-х класів Петропавлівського ліцею №1.

Ошатно одягнені випускники,як справжні герої свята вишикувалися по периметру імпровізованої сцени. В кожного класу – свій  колір стрічок випусника: світло-сірий у 9-А(класний керівник Світлана Губанова),темно-зелений у 9-Б класу(класний керівник Валентина Поклонська),фіолетовий у 9-В класу(класний керівник Наталя Кулик).А батьки, рідні,знайомі і друзі зібралися,як сказала ведуча,заступник директора ліцею із  виховної роботи Каріна Лисяк, родиною на наше свято “Прощання із 9 класом”.

Урочистості, присвячені врученню свідоцтв про базову загальну середню освіту та випускному   Петропавлівського ліцею №1 2024 року відкрилися : пролунав гімн України, а потім присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх полеглих за незалежність і територіальну цілісність України.Відбулося покладення квітів до Алеї Слави борцям за волю і незалежність України –таке право було надане учням 9-тих класів.

А потім ведуча оголосила : «Подивіться на них – молодих ,перспективних та завзятих!»

І ось настала найважливіша і найхвилююча мить свята – вручення свідоцтвпро базову загальну середню освіту. Заступник директора з навчально-виховної роботи Наталя Плюта-Корнілова  зачитала наказ. А директором Петропавлівського ліцею №1 Юлією Скрипник вручалися свідоцтва кожному випускникові,які уявною червоною доріжкою,піднімалися по східцях,щоб отримати документ. Кожна мить вручення фіксувалась на камери гаджетів.

Випускники усіх трьох класів показали свої,заздалегідь підготовлені  художні номери, які стали втіленням колективної творчості і фантазії та подарували присутнім незабутні хвилини задоволення,радості й насолоди. Настільки видовищними,яскравими і барвистими виявились  виступи дітей.

Пролунали вітальні слова від батьків випускників. Кожен із класних керівників виступив перед школярами і звернувся саме до «своїх» учнів з напутніми словами.В індивідуальні подаруночки кожній дитині вчителі немовби вклали часточку себе.

– У  цю хвилюючу мить випускники згадують минуле, живуть сучасним і мріють про майбутнє – говорить ведуча. – Дехто з вас сьогодні прощається зі своїм класом, але ми віримо,  ви назавжди залишитесь однією командою, бо не буде у вашому житті людей, яких би ви знали краще, яким  би ви змогли довірити більше. Ви назавжди будете однією шкільною родиною.

Приємним сюрпризом стала пісня директора ліцею Юлії Скрипник,яку вона виконала,присвячуючи її своїй донечці-випускниці,а також усім донькам. Мами з доньками використали цей момент,щоб закружляти у танці.

Свято завершилося дружною фінальною піснею,яку заспівали усі разом 62 випускника 9-х класів Петропавлівського ліцею»№1.

Залишити відповідь