Ви зараз переглядаєте Вікторія Нагорна вчетверте представляла Україну на Чемпіонаті Європи

Вікторія Нагорна вчетверте представляла Україну на Чемпіонаті Європи

3 вересня 2022 року розпочався 6-й чемпіонат Європи серед молоді до 23 років. У бельгійському Хазевінкелі шість українських екіпажів змагалися за право потрапити на п’єдестал пошани. Наша землячка з Петропавлівки Вікторія Нагорна у парі з Аллою Дмитришиною взяли участь у змаганні «Двійка розпашна, без стернової». Тренує дівчат Олена Солодовник.

Лише троє із 15 українських спортсменів у чемпіонаті Європи серед молоді до 23 років вже брали участь.  І лише наша Вікторія Нагорна є єдиною, хто вже був призером цих змагань (2018 – срібна медаль, 2021 – бронзова медаль). На Чемпіонаті в Бельгії дівчата вибороли  срібло. 

Вікторія: 

– Навіть досі не віриться! Скільки емоцій, скільки почуттів! Дякую від усієї душі нашій тренерці Олені Солодовник. Спасибі усім, хто вірить в мене!

Вдалих стартів українським спортсменам! Пишаємося тобою, Вікторіє!

Залишити відповідь