You are currently viewing Волонтери допомагають Петропавлівській лікарні.

Волонтери допомагають Петропавлівській лікарні.

Громадська організація «Ми єдині та незламні» передала Петропавлівській центральній лікарні пересувний кисневий концентратор.

– Ми співпрацюємо з різними благодійними фондами та волонтерами, які звідусіль надсилають допомогу не тільки для потреб військовослужбовців, але й намагаються забезпечити потреби населення прифронтових територій, – говорить голова ГО «Ми єдині та незламні» Ірина Коляса,- Це перший отриманий нами такий прилад. Це є результатом співпраці з французькою асоціацією «Брейж ар Бед» та асоціацією «Secoutourisme». За посередництвом нашого активного помічника-волонтера Руслана Макаровича (Місцевий розвиток Громад, Гуманітарний штаб «Часів Яр») сучасне медичне обладнання надійшло до нашого селища.

– На сьогодні цей концентратор буде гарним підсиленням до вже наявних у лікарні, – додає директор Петропавлівської центральної лікарні Дмитро Олександрович Боровий,- Це вимога часу. Кожен кисневий концентратор — запорука впевненості у наданні медичної допомоги. Наявність концентраторів дозволяє нам забезпечити необхідний рівень кисневої терапії, рятуючи життя та підтримуючи здоров’я  пацієнтів. Наданий концентратор, буде використовуватися відповідно до потреб лікарні. 

Для повного забезпечення медичного закладу кисневими концентраторами необхідно ще 4 таких прилади. Керівництво лікарні працює над вирішенням цього питання.

Що краще буде оснащена наша лікарня необхідними ресурсами, тим якіснішим буде надання медичних послуг. Маленькими кроками медики йдуть до великої мети.

Залишити відповідь