Учора, 3 травня, в Магдалинівці відбулася юнацька спартакіада серед хлопців та дівчат до 18 років. Обласні змагання провели під гаслом «Рухайся до Перемоги України!». Участь у грандіозній спортивній події взяла й команда Петропавлівської громади.
Волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт, настільний теніс, дартс, шашки, шахи, легкоатлетичних крос – програма насичена, розрахована на цілий спортивний день. Загальна кількість учасників спартакіади – понад 500 чоловік з 23 територіальних громад області. Майже чверть з них – це внутрішньо переміщені особи.

Команда юнаків та дівчат з Петропавлівки взяла участь у всіх видах спорту, заявлених на спартакіаді. Волейболісти нашої громади вибороли третє призове місце.
-На спартакіаду приїхали найсильніші юнацькі збірні з усієї Дніпропетровщини, серед них і команда нашої громади, – розповідає Євген Григоревський, директор Петропавлівської ДЮСШ. – Петропавлівські волейболісти увійшли в трійку переможців. Наші дівчата та юнаки гідно боролися в змаганнях й отримали високий результат. Таким чином ми знову довели, що у нас – край спортсменів!

Тренує команду волейболістів з Петропавлівки Олег Мустафаєв. До збірної увійшли Савенков Андрій, Троян Роман, Симоненко Ілля, Кравцов Іван, Воронежський Данило, Сердюк Валерія, Ніколаєва Олена, Вербицька Інесса.

В інших видах спорту від нашої команди у цей день брали участь Разбігаєв Богдан, Десятниченко Тетяна, Цяпка Єлизавета, Перебийнос Данило, Нагорна Аріна, Омельчук Іван, Піньковський Антон, Софія Дзюба, Поліна Гладка.

Дівчата й хлопці запевняють, що спартакіада їм дуже сподобалася. Вони весело і з користю провели цей день. Заряджені позитивними емоціями, спортсмени з Петропавлівки поверталися додому. Між собою домовилися, що навіть влітку продовжуватимуть тренування. Адже рухатися до Перемоги завжди приємно.

Автобус для поїздки надала Петропавлівська селищна рада.

