You are currently viewing Яскраві малюнки – яскраві почуття.

Яскраві малюнки – яскраві почуття.

19 червня у Петропавлівському осередку Центру громадської активності Західного Донбасу відбулося чергове засідання жіночого клубу “Аvocado” у мережі ЖК Незламна.

Представниці жіночої статі різного віку, професії та роду занятть зібралися знову, щоб  отримати в ході спілкування нові знання, поділитися своїми думками, послухати інших.

Своєрідне заняття за інтересами проходило у невимушеній доброзичливій атмосфері. Адже мало хто із присутніх жінок дозволить собі зараз витрачати на себе достатньо часу. Дім-робота. Робота-город. У круговерті буднів ніколи зупинитись, щоб приділити час собі, коханій. Відволіктися на важливі саме для себе речі, на перший план хоч іноді поставити себе. А не дітей, родину, батьків, родичів і т.д.

Людмила Меркулова, спеціаліст «Простору, дружнього до дитини» Петропавлівської ТГ( ГО «Дніпровська ліга соціальних працівників» за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine) запропонувала присутнім розповісти про походження свого імені. Всі ми родом із дитинства і кожна жінка, дівчина поділилась власною історією, чому саме так її назвали, хто із рідних був ініціатором імені. Пригадували цікавинки, смішні моменти. Кожен згадав своє. Розповідали те, чим пишаються, чим славиться історія свого роду.

Потім настала пора арт-терапії. Учасниці малювали своє асоціативне уявлення власного імені, робили самопрезентацію, розповідали чому саме так уявляють себе. Ділилися своїми думками, світоглядом, тим, що відчувають і переживають в даний момент.

За що ви можете похвалити себе? – на це запитання не всі могли швидко знайти відповідь. Але у спільних розмовах виявляли свої сильні сторони, досягнення, хвалились отриманим досвідом.

Спільне чаювання із цукерками доповнило домашню, довірливу атмосферу.

Відпочинок – це перемикання з одного роду занять на інше. Такий релакс-відпочинок і відбувся завдяки заняттю в жіночому клубі. Задоволені спілкуванням жінки домовилися наступного разу зібратися знову. Адже тем для обговорення і спільних занять у них іще багато!

Заходи проходять за підтримки Компанії ДТЕК Енерго та Петропавлівської селищної ради.

Залишити відповідь