You are currently viewing Водогін оперативно полагоджено

Водогін оперативно полагоджено

Увечері третього липня сталась аварія на водогоні між водонапірною вежею і Коханівським водозабором. Центральна труба перестала подавати воду на селище. Вся Петропавлівка залишилась у спеку без води. Не рахуючись із часом, працівники ТОВ “Комунальщик-2011” на чолі зі своїм директором Кравцовим Миколою Миколайовичем оперативно ліквідували порив.

– Для того, щоб відновити водопостачання, нам знадобилася одна доба, – говорить Микола Миколайович.

– Спершу розкопали місце, де сталась аварія. З’ясували, що саме сталось, які матеріали потребують заміни. Всі необхідні матеріали на суму 16496 гривень були оперативно замовлені та вже наступного дня надійшли з Києва до Петропавлівки. Порив поліетиленової труби ду 225 мм було успішно ліквідовано.Завдяки самовідданій роботі двох слюсарів. До речі, обидва спеціаліста носять однакове ім’я – Дмитро. Старався і машиніст екскаватора Олег. З технічних засобів були задіяні мотопомпа, асенізаторна машина, екскаватор.

Люди зараз переживають складні часи. Нервують, коли пропадає світло, зникає вода. Критикують все і всіх підряд, запаси терпіння вже у всіх на межі.

Проте попри всі критичні зауваження, комунальна служба селища працює у своєму повсякденному, звичному режимі. І багато петропавлівців вдячні цій службі за стабільність і постійність.

 Ось який коментар залишила Олена Гармаш, жителька Петропавлівки :”Дійсно, від душі дякуємо начальнику і колективу ТОВ “Комунальщик” за оперативний ремонт. Бо коли нема ні світла, ні води, то це повний капець. А от коли пішла водичка, то й на душі трішки радісніше”.

А Микола Миколайович нагадує :

– Ми чекаємо на таку ж оперативність в оплаті за надані послуги із водопостачання і водовідведення.

 – Вкотре звертаюсь до мешканців : “Не поливайте городи!”Вся інформація про самовільні врізки у Петропавлівці, селі Самарське, районі пенькозаводу нам відома. Відповідні заходи вживатимуться до порушників.

– Всім хочеться, щоб вода завжди була у домівках. Задля цього ми і працюємо!

Залишити відповідь