You are currently viewing У Самарському дитячому садочку оновили систему опалення

У Самарському дитячому садочку оновили систему опалення

У дитячому садочку села Самарське «Сонечко» Петропавлівської громади оновили систему опалення. В приміщеннях дошкільного закладу встановили нові сучасні радіатори, які швидко нагріваються і віддають більше тепла. Про це повідомила начальниця відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Катерина Маркова.

Заміну старих батарей опалення на нові радіатори провели за кошти Петропавлівської селищної ради. Бригада працівників виконали ремонт швидко та якісно. 

-Система опалення у Самарському дитячому садочку була застарілою і дуже енергозатратною, тому потребувала оновлення, – говорить Катерина Маркова. – У цьому році, не відкладаючи ремонт на невизначений час, замінили батареї на радіатори. Маємо надію, що найменші жителі нашої громади повернуться до свого закладу і в осінньо-зимовий період їм буде в садочку тепло та комфортно.

Бригада ремонтників оперативно модернізували опалювальну систему, буквально за тиждень. Працівники дитсадочку відразу взялися приводити до порядку приміщення закладу. Бо щороку в освітніх закладах у травні-червні проходять поточні ремонти.

-Ремонтні роботи системи опалення проводили працівники бригади Сергія Александрова, – говорить Людмила Кривуля, завідувачка дитячого садочку «Сонечко». – Щиро радіємо оновленню! Адже не втрачаємо надії, що зовсім скоро наші вихованці повернуться у стіни свого дошкільного закладу. Спільними зусиллями Петропавлівської селищної ради та наших працівників робимо все можливе, аби умови перебування дітлахів у нас були дійсно комфортними і, перш за все, безпечними.

Колектив «Сонечка» постійно тримає територію закладу та внутрішні приміщення в охайності. Благоустрій тут проводять систематично – косять і згрібають траву, висаджують нові квіти, доглядають за деревами та декоративними кущиками, проводять поточні ремонти всередині і ззовні будівлі садочка.

Наразі бригада ремонтників працює над облаштуванням безпечного укриття для дітей. У наш час наявність укриття в дитячих закладах – головна умова роботи установи в звичайному режимі. Вже встигли зробити додатковий аварійний вихід у підвалі та розпочати роботи в самому укритті. Залишається вірити, що невдовзі у кожному садочку Петропавлівської громади знову лунатиме щирий сміх дітей.

Залишити відповідь