У Петропавлівці на кладовищі викосили траву Автор запису:Admin1 Запис опубліковано:19.08.2022 Категорія запису:Благоустрій Коментарі запису:0 коментарів Навели лад на кладовищі в районі Більшовика. Працівники з благоустрою Петропавлівської селищної ради викосили траву та сухостій. Керівництво громади закликає жителів теж долучатися до робіт з благоустрою. Вам також може сподобатись В Самарському висадили алею Перемоги 17.10.2022 Оздобили зупинку в українському колориті 17.06.2022 Гуртом облаштували пляж: можна відкривати купальний сезон 01.06.2022 Залишити відповідь Скасувати коментарКоментарВведіть своє ім'я або ім'я користувача, щоб прокоментувати Введіть свою електронну адресу, щоб прокоментувати Введіть URL-адресу сайту (необов’язково) Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.