Ви зараз переглядаєте Троїцька амбулаторія працює у звичайному режимі

Троїцька амбулаторія працює у звичайному режимі

Про це повідомила медична сестра амбулаторії Нікітенко Тетяна Миколаївна.

– Працюємо з 8:00 до 15:42 години щодня. Пацієнтів приймаємо, як і завжди. Якщо хворий потребує лікарської допомоги, ми направляємо до сімейного лікаря. Це у нас проблема. Хворі хотіли б, щоб лікар приймав у нас в амбулаторії. Їздити у Петропавлівку, як для хворих, далеко та й незручно. Цю проблему буде вирішено найближчим часом. Із 20 вересня у нас в амбулаторії буде приймати лікар Бреус Ірина Ігорівна.

Тетяна Миколаївна розповіла, що найчастіше хворі звертаються із захворюваннями нирок, ішемічною хворобою серця, гіпертонією. Із зниженням температури повітря почастішали респіраторні захворювання. В амбулаторії  медпрацівники проводять щеплення, вакцина є у  достатній кількості. За призначенням лікаря вони ж проводять і маніпуляції. Жителі звертаються часто. В амбулаторії працюють медичні сестри Наталя Рибенцева, Марина Міцкевич та молодша медична сестра Оксана Казмінова.

– Амбулаторія має автомобіль, – продовжує Тетяна Миколаївна. – Це дуже зручно для наших мешканців: здійснюємо виїзди за викликом додому. За день буває два-три виклики. Зазвичай, це виїзди до людей похилого віку. Є у нас бабуся із числа ВПО, лежача, у дуже важкому стані. Ми часто виїжджаємо до неї. 

Село Троїцьке прийняло близько 80 вимушених переселенців. Усі вони потрапили в зону медичного обслуговування амбулаторії. На кожного пацієнта заведена амбулаторна картка. Кожен, хто звертається до медичного закладу, отримує допомогу. Медпрацівники із розумінням ставляться до таких пацієнтів. Адже кожен із них пережив стрес, розлуку з близькими, залишив рідний дім і своє місто чи село. 

– Ми намагаємося лікувати не лише ліками та медичними процедурами, а й добрим словом. На жаль, із переїздом захворювань побільшало. Один чоловік, який зараз проживає тут, приїхав до нас з Лиману. Раніше ніколи не було проблем з тиском, а зараз дуже часто звертається зі скаргами. Після пережитого стресу це і не дивно, адже втратив все, що мав. 

Медичні працівники надають професійну допомогу, мають великий досвід, знають своїх жителів, намагаються нікого не залишати поза увагою. 

– Працюємо на своєму фронті! Віримо, що усі разом переживемо тяжкі часи і зустрінемо Перемогу! – впевнено говорять медпрацівники Троїцької АЗПМ.

Залишити відповідь