You are currently viewing Таємнича тарологія розкриває свої секрети

Таємнича тарологія розкриває свої секрети

 28 червня у Петропавлівському осередку Центру громадської активності Західного Донбасу відбулося чергове засідання жіночого клубу «Avocado» в мережі ЖК «Незламна».

Керівниця жіночого клубу Олена Геник запросила присутніх учасниць познайомитись із цікавою співрозмовницею – психологинею, тарологом Вікторією Бондарєвою.

– Ми живемо в умовах війни і дуже часто задаємо самі собі запитання : «Коли ж вона нарешті закінчиться?» – сказала організаторка зустрічі.-У пошуках відповідей на це та інші хвилюючі їх запити люди звертаються до різних джерел, в тому числі і до астрологів,тарологів.-Таємнича магія у пошуках істини притягує до себе, немов магнітом у найтяжчі часи,часи випробувань.

Вікторія – психолог за освітою, зараз виховує донечку, якій 1 рік і 8 місяців.З дитинства дуже любила казки, приваблювало все таємниче, невідоме. У пошуках самовизначення багато читала, намагалась прислухатись до себе. Займалась медитацією, потім перейшла на йогу, захопилась видом «кундалін-йога», практикуючи яку, жінка відновила своє здоров’я та позбулася болей в спині. Цікавилась усім і весь час навчалась: самостійно шукала і опановувала  семінари з йоги, енергетичних практик.

– Як на мене, то найкраще навчання : від людини, до людини, тобто від майстра – до учня, – говорить Вікторія Бондарєва.- Як сказав нам учитель із Англії : «Не страждайте в житті, страждайте в йогі».

Про свій складний і тернистий шлях самопізнання, захоплення астрологією, нумерологією, картами ТАРО розповідала гостя жіночого клубу, а Олена Геник та інші слухачі задавали запитання, цікавились, як робляться прогнози, як моделювати ту чи іншу ситуацію.Вікторія розповіла багато цікавих моментів, коли зверталася до карт і вони давали відповідь, яка невдовзі підтверджувала прогнози.

В невимушеній атсосфері спілкування за чашкою чаю, жінки обговорили розповідь психологині, яка  по-справжньому захоплена своєю справою, поспілкувались на теми незвіданого, таємничого світу езотерики, шляху самопізнання, якому немає ні кінця, ні краю.

Отримані нові знання та нові враження, цілком можливо, стануть імпульсом до змін, допоможуть жінкам зрозуміти себе, повірити у свої сили, наповнитись позитивною енергетикою.

Заходи проходять за підтримки компанії ДТЕК Енерго та Петропавлівської селищної ради.

Залишити відповідь