You are currently viewing Руслан Глянько: Наш ліцей визнано закладом-партнером проєкту «Єдина країна»

Руслан Глянько: Наш ліцей визнано закладом-партнером проєкту «Єдина країна»

Участь навчального закладу у Всеукраїнському проєкті «Єдина країна» ініціював Руслан Глянько, вчитель фізкультури Петропавлівського ліцею №2. І в результаті отримали одну з найвищих нагород – золоту відзнаку «За плідну співпрацю та партнерство у впровадженні концепції «Спорт заради розвитку в Україні» та активну участь у різноманітних заходах».

-Щирі вітання учителю фізичного виховання Руслану Гляньку за впровадження наших задумів у своєму навчальному закладі, – написав у своїй промові президент Української федерації «Спорт заради розвитку» Олексій Качан. – Завдяки таким педагогам в колективу ліцею є чудова можливість долучатись, розвиватись та реалізовувати в освітньому процесі нове та захоплююче для підростаючого покоління.

Під час впровадження заходів проєкту учні та учениці Петропавлівського ліцею №2 надсилали власне відео для Beactive Day. Незвичайний захід проводився в рамках Європейського тижня спорту від UkraineActive та Україно-Швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

-У підсумку маємо високі результати! – з радістю говорить Руслан Вікторович. – А ще – бажання далі брати участь у подібних проєктах.

Спортивний подарунок переможцю – набір для гри в бадмінтон від організаторів. Цей приз отримала учениця 2-Б класу Поліна Андрієнко. Її відео, за голосуванням суддів, визнано найкращим.

Залишити відповідь