You are currently viewing Психологічний тренінг для соціальних працівників

Психологічний тренінг для соціальних працівників

20 червня у молодіжному центрі FOCUS-HUB Петропавлівської центральної публічної бібліотеки тренери ГО «Дніпровська ліга соціальних працівників» провели психологічний тренінг із профілактики емоційного вигорання. Учасниками тренінгу стали працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Петропавлівської селищної ради.

Тренери громадської організації Юлія Соболевська та Ірина Прохода, знайомлячись із аудиторією, розповіли про мету своєї роботи.

– Зараз ми проводимо такі тренінги як із батьківськими групами, які проходять навчання в обласному центрі, так і з групами спеціалістів та фахівців із соціальної роботи різних громад – говорить Ірина Прохода. – Ми всі живемо в одній, спільній реальності,щодня переживаємо і пропускаємо через себе багато негативу. Трапляється, що ці переживання настільки давлять і тиснуть, що людина відчуває себе спустошеною. І якщо не натиснути на гальма, то здоров’я зупинить таку людину хворобою.

Для того, щоб  фахівці перезавантажилися, їх умовно помістили у світ казок та провели специфічне лікування казкотерапією. Тренери уміло організували змагання індивідуальні та групові.  Створені три команди учасників змагань боролися за солодкі призи – цукерки. В особистому заліку також діяло правило: хто найбільше цукерок виграв у чесному суперництві – той переможець.

А цікаві завдання змінювали одне одного : відгадувати казки, складати та придумати свою оповідь,переказувати казки із вуст в уста. Виконуючи вправи, учасники проявляли  кмітливість, швидкість реагування, винахідливість і фантазію. Взаємодіяли, сміялися і раділи зі своїх маленьких перемог.

У форматі цікавої, колективної гри пройшли дві години психологічного тренінгу. Після такого відновлення, можна братися до роботи!  

Залишити відповідь