You are currently viewing Проєкт «Про.Спільноти»: вчимося створювати безпечне освітнє середовище

Проєкт «Про.Спільноти»: вчимося створювати безпечне освітнє середовище

Команда педагогів Петропавлівського ліцею №2 взяли участь у роботі над проєктом «Про.Спільноти». Перші тренінги відбулися в понеділок у Першотравенську.

Директорка ліцею Ольга Цимбал та вчителі Юлія Варламова і Ліна Ковальова розпочали роботу в проєкті «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей». Проєкт реалізується громадською організацією Центр інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки  ULEAD з Європою. Діяльність учасників проєкту відбувається у співпраці зі Службою освітнього омбудсмена.

Навчальні заняття для педагогів нашого краю проводять тренерки з Першотравенська Інна Іванова та Наталя Понежа. У понеділок провели перше тренінгове заняття.

-У перший день ми займалися командоутворенням, – розповідає Ольга Цимбал, директорка Петропавлівського ліцею №2. – Учасники визначили пріоритетні напрямки створення безпечного освітнього середовища. А ще ми всі разом розпочали планування занять з теми безпеки для своїх навчальних закладів.

Як зізналися самі учасники тренінгу, час вони провели корисно, позитивно та надихаюче. Присутні щиро дякували тренеркам та організаторам проєкту. З нетерпінням чекають наступних зустрічей.

Залишити відповідь