You are currently viewing Проєкт «Дитяча посмішка»: розпочинаємо заняття з циркового мистецтва

Проєкт «Дитяча посмішка»: розпочинаємо заняття з циркового мистецтва

Впровадження проєкту «Дитяча посмішка» триває. Для цього колектив Будинку творчості, дітей та юнацтва провів майстер-класи з бісероплетіння, сіномотання, українського народного танцю та – не дивуйтеся! – циркового мистецтва. А саме – еквілібристики.

-Проєкт «Дитяча посмішка» продовжує й надалі працювати для дітей громади, – говорить Валентина Лубенська, директорка Петропавлівського Будинку творчості дітей та юнацтва. – Ми постійно організовуємо творчі справи, до яких заохочуємо діток зі статусом ВПО та з родин військовослужбовців. У графік вже існуючих гуртків додали заняття секції циркового мистецтва. Впевнені, що цей вид дозвілля стане популярним серед наших дітей.

Так і сталося! На перше зняття з циркової справи прийшло чимало юних бажаючих. Тренування провели з еквілібристики.

-Еквілібристика – це вміння утримувати рівновагу при будь-якому нестійкому положенні тіла, – пояснює Юрій Фоменко, керівник циркового гуртка. – Вправи на канаті, кулі, драбині тощо вимагає постійного тренування. Еквілібристика також може поєднуватися з акробатикою і жонглюванням. Але, головне, це вміння керувати власним тілом.

Насичену програму занять в межах проєкту «Дитяча посмішка» допомагають впроваджувати керівники гуртків та секцій Ольга Стребуль, Валентина Зюбенко,  Лариса Рускевич, Ірина Северин, Юрій Фоменко та Людмила Наймарк.

Фінансування проєкту здійснює компанія ДТЕК «Енерго», за підтримки Петропавлівської селищної ради.

Залишити відповідь