You are currently viewing Петропавлівська селищна рада планує придбати техніку для робіт з благоустрою території громади

Петропавлівська селищна рада планує придбати техніку для робіт з благоустрою території громади

16 березня відбулася робоча поїздка обласного депутата Романа Ковальського, який постійно опікується життям громади, та заступника голови Петропавлівської селищної ради Івана Леонова до компаній «Агротек» та «Лідер». На українському торговельному ринку ці компанії займаються продажем комунальної та  сільськогосподарської техніки.

З початком весни у кожному господарстві та у кожній громаді розпочинаються роботи з наведення порядку, благоустрою, впорядкування всіх територій. Кожен господар, підприємець має свої турботи з наведення ладу у своєму господарстві. Та техніка, яку мають підприємці, з початку весняно-польових робіт задіяна саме на таких роботах. Кожен водій транспорту з ранку до самої ночі займається виконанням своїх обов’язків у полі протягом усього сезону.

Враховуючи, що на сьогодні будь-які транспортні роботи у громаді можна виконати або власною технікою, або місцевих підприємців, Петропавлівська селищна рада вирішила придбати техніку, яка б дала змогу вчасно  виконувати роботи з благоустрою селища. Петропавлівська селищна рада цінує кожну допомогу, яку надають підприємці нашій громади, зокрема транспорт: покіс трави, перевезення або підвіз вантажу тощо. Але у кожного підприємця є власні потреби, аби задіяти свій транспорт. Тому комунальний транспорт для громади вкрай потрібен.

Іван Леонов, заступник голови селищної ради

– Такі важливі рішення завжди обговорюються та приймаються колегіально на оперативних нарадах. На засіданнях завжди присутні керівники інфраструктурних організацій та громадські організації. Під час останньої наради було вирішено закупити для громади необхідну техніку. Вся процедура закупівлі здійснюватиметься через тендерну систему закупівель «Прозоро». Адже придбання будь-якого дороговартісного обладнання чи техніки, якщо сума перевищує 200 тисяч гривень, згідно із законодавством України проходить через систему «Прозоро». Попередньо вирішили здійснити поїздку до компаній «Агротек» та «Лідер», аби ознайомитися з технічною характеристикою транспорту та ціновими  пропозиціями. Це дало можливість зрозуміти, яка саме техніка потрібна для виконання робіт з благоустрою у громаді. Найближчим часом буде оголошено тендерні закупівлі на цей вид транспорту. Торги проводитимуться відкрито і відповідно до чинного законодавства.

Залишити відповідь