You are currently viewing Петропавлівська громада та ДТЕК ЕНЕРГО разом працюватимуть над проєктами

Петропавлівська громада та ДТЕК ЕНЕРГО разом працюватимуть над проєктами

Петропавлівська громада та ДТЕК ЕНЕРГО разом працюватимуть над проєктами соціально-економічного розвитку території із залученням коштів міжнародних донорів та національних цільових фондів. Про це йшлося під час робочої зустрічі керівництва громади та представників ДТЕК ЕНЕРГО, яка відбулась 14 березня.

На зустрічі, зокрема, були презентовані плани діяльності Центра громадської активності Західного Донбасу, який нещодавно створено у м. Павлоград за сприяння ДТЕК ЕНЕРГО. Аналогічні Центри вже успішно працюють на інших територіях діяльності Компанії, зокрема у Ладижині та Бурштині. На їхній базі реалізовуються важливі для громад проєкти за участі органів місцевого самоврядування, волонтерів, молоді, активних мешканців громад тощо.

Керівник Департаменту з регіональної політики ДТЕК ЕНЕРГО Віктор Дибаш зазначив:

– Для компанії ДТЕК ЕНЕРГО у цей надскладний час випробувань дуже важливо підтримати територіальні громади в реалізації соціальних проєктів, а також допомогти у залученні фінансових коштів від міжнародних донорських організацій на відновлення та розвиток громад. На сьогодні вже створено проектну групу, мета якої – сприяти об‘єднанню зусиль усіх зацікавлених сторін у підготовці та поданні на розгляд міжнародних донорів конкурсних проєктних заявок та допомагати громадам у реалізації проєктів, які стають переможцями.

Іван Леонов, заступник селищного голови, у свою чергу, сказав:

– Наша громада має значний досвід співпраці з благодійними фондами та міжнародними партнерами. Як приклад – співпраця з німецькою компанією GIZ з 2015 року, завдяки якій реалізовано низку проектів: обладнання фізіотерапевтичного відділення у лікарні, молодіжного центру у бібліотеці FOCUS HUB, відкрито стоматологічний кабінет для лікування дітей у лікарні, обладнано комп’ютерною технікою та необхідним обладнанням Центр надання соціальних послуг, розроблено стратегію надання медичних та соціальних послуг у громаді. Нам цікаві нові напрямки, ми готові розширити їх діапазон. Нам важлива підтримка для нашої громади, зокрема і від компанії ДТЕК ЕНЕРГО. Ми готові до реалізації спільних проєктів, для нас це актуально.

Підсумком зустрічі стала домовленість про укладання Меморандуму про співпрацю між Центром громадської активності Західного Донбасу та осередком громадської активності Петропавлівської територіальної громади.

Залишити відповідь