You are currently viewing Першокласники Петропавлівського ліцею №2 перемогу у Всеукраїнському конкурсі відзначили в рідному закладі

Першокласники Петропавлівського ліцею №2 перемогу у Всеукраїнському конкурсі відзначили в рідному закладі

Учні 1-Б класу Петропавлівського ліцею №2 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Подорож на Південний полюс». Для школярів це була своєрідна подорож найвіддаленішою і найзагадковішою частиною світу. На учнів чекало багато корисної інформації та неймовірно цікавих завдань.

Першокласники ліцею дізналися про історію, географію, природні дива Антарктики, про діяльність української наукової антарктичної станції та про життя біля Південного полюса – про все те, що надихає тисячі науковців і туристів знову й знову вирушати назустріч пригодам.

16 березня учасники конкурсу разом з батьками були запрошені на першу в їхньому житті офіційну церемонію нагородження – вручення сертифікатів та подарунків. Церемонія проходила в актовому залі ліцею.

На порозі школи їх привітно зустрічала директорка ліцею Ольга Цимбал. Посмішки на обличчях та веселий настрій із собою в цей день принесли  дітлахи до навчального закладу. На учнів спочатку чекала цікава екскурсія по школі.

Ольга Іванівна показала дітям великий спортзал, їдальню, навчальні класи для початківців, спортивний зал для лікувально-профілактичних занять, кабінет психологічного розвантаження. Діти з задоволенням виводили на піску літери і таке бажане для всіх українців слово МИР.

Потім пройшлися по класам для старшокласників. У кабінетах хімії та фізики діти серйозно запитували: «Це там, де можна всім хімічити?». Щиро посміхаючись, Ольга Іванівна відповідала на всі їхні питання, а їх було безліч.

Ольга Цимбал, директорка ліцею №2:

– Приємно вітати наших маленьких переможців! Вони молодці! Не зважаючи, що дітки навчаються дистанційно, першокласники вже зараз мають успіхи та результати у навчанні. Для нас вчителів це найприємніше. Відчуваємо підтримку батьків, які допомагають їм здобувати знання. Успіх – це спільний результат роботи вчителів та батьків. Тож бажаю всім нових звершень, успіхів. Бути завжди такими розумниками і досягати нових вершин. Дякуємо нашим захисникам та сподіваємося на скорішу Перемогу, аби наші діти повернулися за парти та могли весело проводити час у спілкуванні і розвагах на перерві.

Наостанок для дітей підготували веселий сюрприз – музичну руханку на сцені актового залу. Алла Дронова, педагог організатор, запалила дітей веселими танцями. Заряд бадьорої енергії дітлахи передали всім присутнім. Ніхто з них не хотів прощатися з рідною школою.

Залишити відповідь