You are currently viewing «Моя квітуча Україна»

«Моя квітуча Україна»

Під такою назвою 30 червня у Петропавлівському осередку Центру громадської активності Західного Донбасу  проведено майстер-клас для дітей. В рамках проєкту «Дитяча посмішка», педагоги КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» приурочили цей майстер-клас вшануванню Дня Конституції України та відзначенню Зелених Свят.

 Директор Будинку творчості Валентина Лубенська привітала всіх присутніх зі святами та запросила до слова керівницю гуртка «Майстерня Сіноленд» і  вокального гуртка «Соловейко» Ірину Северин. Майстриня виконала пісню «Зеленеє жито, зелене».

А потім настав час спільної творчої роботи. Діти почали виготовляти настінні прикраси з сіна та польових квітів. Керувала цим процесом  досвідчена майстриня Ірина, а керівники гуртків Ольга Стребуль, Лариса Рускевич, Олена Лисяк, Віола Щербак та Людмила Наймарк  допомагали учням перетворювати оберемки пахучого сіна в авторський задум.

 Створювати красу своїми руками виявилося непросто. Докласти старання, уважно слідкувати за руками керівниці гуртка, повторювати всі рухи за нею. І ось на фініші у руках кожного учасника майстер-класу – готові  вироби, виготовлені власноруч. І з кожним таким уроком число прихильників “Майстерні Сіноленд” зростає.

“Україна понад усе!”– виставлений майстринею стенд із сіна якнайкраще передає всю гамму почуттів умілиці, яка не втомлюється передавати свій унікальний досвід дітям, прищеплює любов до рідного краю, своєї землі, плекає почуття прекрасного.

Залишити відповідь