You are currently viewing Команду футболістів ФК «Тайфун» визнано однією з найкращих

Команду футболістів ФК «Тайфун» визнано однією з найкращих

Фестиваль футболу серед дитячо-юнацьких команд Дніпропетровської області відбувся у м.Дніпро. Фестиваль, присвячений до Дня захисту дітей, проходив на початку червня. Петропавлівську команду футбольного клубу «Тайфун» було визнано однією із кращих. Додому наші маленькі спортсмени привезли грамоти кращих гравців фестивалю.

– Нинішній фестиваль став своєрідним оглядом майстерності, техніки гри, суперництва дитячих колективів, де перемагає сильніший – говорить тренер-викладач ФК «Тайфун» Олександр Левченко. – Шістнадцять команд вікової категорії 2015-2016 років народження боролися на футбольному полі за перемогу. В тому числі й наша команда футболістів, яка показала в загальному підсумку проведених ігор відмінні результати: вісімнадцять перемог, одна нічия і три поразки.

Кращим захисником футбольного фестивалю області (сезон 2023-2024 роки) визнано Родіона Смірнова, а кубок кращого гравця – у руках нашого футболіста Ярослава Запорожченка!

Але задовольнятися досягненнями і спочивати на лаврах команді ніколи. Тому що одні змагання футболістів змінюють інші, наступні. У чемпіонаті Павлоградського регіону, який нині проходить у м. Павлоград, наші спортсмени також перемагають. Із семи проведених ігор у шести петропавлівська команда здобула перемогу. З таким результатом футболісти завершують перше коло чемпіонату. Незабаром на черзі – друге коло.
Та і протягом зими змагання також не припинялись. У змаганнях із футзалу серед 8 команд футболісти клубу «Тайфун» зайняли третє місце.

-Ми дуже радіємо і пишаємось перемогами наших дітей, – говорить від імені батьків юних футболістів мама Родіона Тетяна Смірнова. –  Вони ростуть спортивними, упевненими. Захопленими своєю улюбленою грою, якій віддають усі сили. І кожні змагання їх навчають та додають досвіду. Від імені всіх батьків хочу подякувати Роману Степановичу Ковальському, обласному депутату за підтримку і допомогу нашій футбольній команді.

Такі успіхи не прийшли відразу. Раніше батьки возили своїх дітей на змагання на власних транспортних засобах. Це було дуже незручно. Не всі батьки мали таку можливість.

У цьому році Петропавлівською селищною радою виділено для поїздок дітей на змагання мікроавтобус. А заправку його пальним на постійній основі став забезпечувати  директор АФ «Нібас» Роман Ковальський.

Завдяки такій підтримці та допомозі тепер на змагання відправляється більша кількість гравців і вони їдуть у супроводі тренера.

Спортивні досягнення неможливі без спонсорства і підтримки. Футбольний клуб «Тайфун» переконався в цьому на власному досвіді. Впевнені у підтримці, спортсмени тренуються  і готуються до наступних змагань і перемог.

Залишити відповідь