You are currently viewing Катерина Дейнеко: головне в розіграші – допомога захисникам

Катерина Дейнеко: головне в розіграші – допомога захисникам

Збори коштів, благодійні ярмарки стали традиційним явищем у наш час. Щоб збір проходив активніше, Катерина Дейнеко із села Хорошого разом із своїми подругами вирішили ще й організувати розіграш подарунків. Ідею швидко підхопили. До підготовки долучилися всі бажаючі.

Вже вп’яте проводить Катерина збір. Раніше збирала для захисників – своїх друзів, однокласників. Цього разу Катерина організувала збір на квадрокоптер для брата Юрія, який воює на вугледарському напрямку.

Квиток для розіграшу коштував всього 100 грн, а виграти можна набагато дорожчий приз.

-Розіграш заохочує. Збір йде швидше. Хоча й затрачаються кошти на продукти для випічки чи на матеріали для призів, все ж таки зібрані кошти перевищують у декілька разів витрати, – розповідає Катерина.

Допомагає Каті уся родина в підготовці. Заздалегідь закуповуються усі необхідні продукти.

-Завжди у цьому мене підтримує мій тато. Він вже знає, що саме мені треба і купить все найвищої якості. Приносять продукти на торти й односельці. Це вже вагома допомога.

Про смачні торти домашнього приготування Каті знають усі. У її асортименті торти «Баунті», «Ескімо», «Молочний ломтик», «Медовик». До її тортів додають свою кулінарну творчість Людмила Донченко з «Наполеонами»,  Марія Степанівна з «Пінчером та Машенькою». Від Олі Панової – біляші (10 штук). 

Майстрині в’язаних іграшок Наталя Томурко та Любов Селіна додали свої вироби. Анастасія Лебедюк запропонувала власні набори цукатів та слайсів. Патріотичні сувеніри від Насті Приходько (карти-обереги) та Уляни Світенко (браслети). Підприємець Оксана Губанова запропонувала набор повітряних кульок із 100 одиниць. Донька Катерини Злата для розіграшу намалювала картину. Все це було в розіграші цього разу.

У розіграші взяли участь друзі і знайомі з усієї України. Багато хто писав, що прохає прийняти кошти без участі в розіграші. Та й ті, хто донатив, думав не про виграш, а про допомогу нашим захисникам.

Все ж розіграш у назначений час був проведений. І виграші потішили переможців.

-Приємно, що немає кордонів для того, щоб допомогти, – говорить Катерина. – Тішуся, що взяли участь жителі інших сіл і рада передати виграші в інші громади. Виграли торти у нас старости Петропавлівської громади – Наталія Гордієнко та Євгеній Динник, а також жителі Лозового, Олефірівки, Петропавлівки. Дуже всім вдячна, що долучилися до збору для мого брата.

Виграші вже почала роздавати. Частину передасть пізніше. Усього зібрано 40 500 грн. Катерина зізнається, що для неї це рекордна сума. Кошти перерахує на картку брату, який теж відкрив збір на квадрокоптер.

Всі, хто долучився до збору, вдячні Юрію за захист і бажають Божої опіки на дорогах війни.

Залишити відповідь