You are currently viewing Екологічні майстер-класи провели для учнів Петропавлівського ліцею №1

Екологічні майстер-класи провели для учнів Петропавлівського ліцею №1

Два дні неймовірних емоцій, нового досвіду та екотворчості! Учні 7-А класу Петропавлівського ліцею №1 під час весняних канікул провели серію екологічних майстер-класів «Друге життя речей» для молодших школярів. Про це розповідає Тамара Дячук, координаторка природоохоронної діяльності в навчальному закладі.

Перед початком заходу семикласники розповіли дітям про важливість сортування сміття. В ході майстер-класів обговорювали різні можливості, щоб дати друге життя речам, які здаються непотрібними. Визначали способи повторного використання вторинної сировини.

А потім… Розпочалося справжнє диво! Зі звичайних пластикових пляшок з’явилися круті підставки для яєць у формі зайчиків до Великодня. Жерстяні банки від консервів перетворилися на стильні органайзери для олівців. Зі старих футболок сплели затишні килимки. А з використаних картонних коробок вийшли мегакруті великодні кошики.

Цей майстер-клас став частиною екомарафону, адже березень багатий на екологічні дати. І в ліцеї він запланований як місяць природоохоронної освіти.

Юні захисники довкілля не лише навчилися виготовляти корисні предмети зі сміття, а й побачили, як важливо вміти перетворювати відходи на щось цінне та корисне. Майстер-клас допоміг учням зрозуміти, наскільки важливо турбуватися про навколишнє середовище та шукати нові способи його збереження.

Діти отримали нові знання, навички та море позитивних емоцій. Допомагали педагогам організувати екологічні заняття семикласники Єлизавета Гузнак і Юлія Вербовська, активність яких вражає! До колективної справи приєдналися Юлія Міщенко та Захар Рибальченко. Вони з легкістю знаходили спільну мову з молодшими школярами.

Творчий підхід у проведенні майстер-класу проявили Олександр Кулик та Вікторія Рожко. Справжні фотографи-професіонали навчаються саме в 7-А класі – Богдана Усатенко, Лєв Андрейчук та Юлія Міщенко. А Вікторія Ананченко у цікавій формі розповіла дітям про збереження довкілля.

До участі в майстер-класах дітей готували класні керівники початкових класів. Результат спільної діяльності виявися дивовижним! Звісно, на цьому колектив вчителів та учнів Петропавлівського ліцею не зупиняється, а впевнено продовжує екологічний рух. Наступного місяця планують провести традиційну акцію «Давай_сортуй!».

Екологічний майстер-клас проходив за підтримки спеціалістів Петропавлівського «Простору дружнього до дитини» та ГО «Дніпропетровська ліга соціальних працівників».

Залишити відповідь