You are currently viewing Дякуємо за прихисток і тепло душі  петропавлівцям

Дякуємо за прихисток і тепло душі  петропавлівцям

Так говорять гості селища, які живуть у селищі та мають статус ВПО. Війна забрала у цих людей рідний дім, рідне місто. Майже два роки вони живуть у Петропавлівці. За цей час вони стали вже своїми у селищі. Із теплом та вдячністю дякують петропавлівцям за гостинність.

Розповідає Баканова Вікторія Володимирівна:

-Ми опинились в Петропавлівці від самого початку війни. Наше місто Лисичанськ Луганської області нещадно обстрілювалось окупантами. Минуло майже два роки, і подумати не могли, що ми надовго залишимося жити тут. Все надіялися повернутися в рідне місто. Дуже вдячні жителям Петропавлівки за підтримку і добро!

Лідія Лобенко з Авдіївки:

-Ми теж живемо в Петропавлівці другий рік. Приїхали з Авдіївки, боляче спостерігати, що окупанти зробили із нашим рідним містом. Спасибі жителям селища за турботу і щире співчуття. Спасибі й за те, що налагоджена робота із наданням гуманітарної допомоги. Адже ми приїхали, як кажуть, з голими руками, не маючи для проживання елементарних речей.

Наталя Новікова з Мирнограда:

-Щомісяця ми одержуємо гуманітарну допомогу, про термін одержання, якої нам вчасно повідомляють представники селищної ради. Така турбота дуже приємна. Ось, наприклад, облаштували навіс біля входу в селищну раду – вже є місце, де перебути в дощову погоду, а чи влітку сховатися від сонця. Здавалося б – дрібниця, але відчувається піклування про людей. Поручні на східцях теж дуже зручно й необхідно, особливо для людей похилого віку.

Сергій Лесько з Донецької області:

-Дуже вдячні за турботу і підтримку жителям Петропавлівки та всім службам, які опікуються проблемами внутрішньо переміщених осіб.

Залишити відповідь