You are currently viewing Другий шанс побачити небо

Другий шанс побачити небо

Розповідає Ольга Кузнецова, директор благодійної організації «Благодійний фонд Волонтери 4.5.0.»

22 лютого 2022 року страшними та гучними подіями увірвалося у кожну родину українців. Паніка… Паніка… Ніхто не знав, що робити… Але вірили, сподівалися, що то на кілька тижнів. А вже третій рік лютий.

У той час, як ми намагалися спакувати тривожні валізи, шукали прихисток дітям, молоді, свідомі, безстрашні, одним словом, Богом послані на землю хлопці й дівчата з елементарним набором у наплічниках їхали, аби собою зупинити ворога.

13 лютого 2023 року залишиться навічно чорним днем для родини Кірчиків та тих, хто був друзями родини. Цього дня щось пішло не так. Небесне військо поповнив Максим Кірчик – син, брат, коханий, друг, похресник. За словами тих, хто знав молодого чоловіка, у Макса не було й грама чогось поганого. Таких людей один на сотні тисяч…

Зупинилося життя у мами Нелі, у коханої Тетяни, у брата Саші, у бабусі… Частина речей і техніки, на які Воїн витрачав всі свої кошти, понад рік дихали з рідними одним повітрям втрати, обпікали руки пилом болю. Одного дня рідні загиблого Героя вирішили дати другий шанс дронам Максима побачити небо.

– Ці пташки мають працювати, ці пташки мають помститися!

Дирчик – позивний Максима на фронті. Чи то через моторність, чи непосидючість, чи то від того, що був одним цілим зі своїми коптерами. «Дирчик» – напис на Auteli, який сьогодні Неля Кірчик передала воїну Сергію. Він дасть можливість пташці бачити небо.

Десь там, у хмарках, почує Дирчик свого «Дирчика» і буде втішений – все, що він робив, що купував, все недаремно. Побратиму Сергію честь отримати спадок Героя, а мамі…

Мамі завжди не вистачатиме сина. Сина, який був, є, і буде дитиною для мужньої жінки, і не в речах, а у серці та споминах, розповідях друзів, у кожній літері омріяного слова, написаного кров’ю, «Перемога».

Нелю, уклін тобі та твоєму хлопчику. Маємо честь бути знайомими. Спасибі за Сина, за довіру, за незламність. Легких хмаринок тобі, Максе. Підтримай свого «Дирчика», аби він допомагав твоїм побратимам, аби став для них оберегом.

Герої житимуть вічно у вдячній пам’яті багатьох поколінь.

Всім захисникам та захисницям Слава! Божого благословення та наші молитви.

Залишити відповідь