Ви зараз переглядаєте Домашній «Живчик» від Олени з Вінниччини

Домашній «Живчик» від Олени з Вінниччини

Цього року гарний урожай яблук. Та, на жаль, іноді яблука починають псуватися. Олена із Вінницької області порекомендувала нашим господиням, як приготувати смачний напій із шматочків яблук. Отож, «Живчик»  по-вінницькому

Нарізати пластинами відро яблук. Ні чистити, ні вирізати середину не треба.
Відрізати лише червиве чи зіпсоване. Залити яблука 1,5 відра кип’ятку, накрити кришкою і залишити на ніч. Можна й довше, але треба перемішати. Після цього яблука вибрати, рідину процідити. Додати 600 г цукру і 1 чайну ложку лимонної кислоти. Довести до кипіння і розлити в стерилізовані банки. Закрутити. Приблизно виходить 12 л смачного напою! 
Справжній «Живчик»!

Залишити відповідь