You are currently viewing Грант на суму 100 000 євро отримає Петропавлівська селищна територіальна громада!

Грант на суму 100 000 євро отримає Петропавлівська селищна територіальна громада!

На конкурс проєктів GIZ для громадських організацій, які надають допомогу населенню для подолання наслідків війни, що проводився для шести областей України, а саме, Запорізької, Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської, було подано всього 279 заявок. Петропавлівський проєкт під назвою «Комплексна підтримка вразливих категорій населення» увійшов до числа 36 переможців.

– Ця перемога стала результатом об’єднання зусиль працівників Петропавлівської селищної ради, ініціативної групи волонтерів громадської спілки «Єдина Нація!», яка здійснює діяльність на території Петропавлівщини в особі Оксани Ляхімець, Любові Правди та їхніх однодумців, і ради внутрішньо переміщених осіб Петропавлівської селищної територіальної громади – сказав заступник селищного голови Іван Леонов. – Метою залучення коштів GIZ є покращення умов проживання населення у Петропавлівській громаді, – продовжив  Іван Володимирович.

На першій робочій зустрічі партнерів проєкту, яка відбулася 27 червня у селищній раді, начальник відділу соціального захисту населення Петропавлівської селищної ради Оксана Цибулько розповіла про заплановані активності у рамках даного проєкту, реалізація якого розпочнеться у серпні 2024 року і триватиме по березень 2025 року.

За умовами GIZ кошти мають бути спрямовані для швидкого задоволення першочергових потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення громади (осіб з інвалідністю, малозабезпечених сімей). Потреби громадян були визначені шляхом онлайн анкетування та опитування. В переліку найнеобхіднішого – гігієнічні товари, миючі засоби, товари для дому, техніка для он-лайн навчання школярів, побутова техніка та інше.

За кошти проєкту планується також придбати спеціальне реабілітаційне обладнання для кабінетів лікувальної фізкультури Інклюзивно-ресурсного центру Петропавлівської селищної ради. Це дозволить надавати реабілітаційні послуги корекції порушень психофізичного розвитку дітям з особливими потребами трьох громад – Петропавлівської, Української та Брагинівської.

Частина грантових коштів піде на розширення і вдосконалення системи відеоспостереження на території населених пунктів громади. Частково така система створена у селищі і вже довела свою ефективність, допомагаючи виявляти правопорушення. Проте залишилась потреба у її вдосконаленні та розширенні.

Реалізація проєкту потребує зосереджених та напружених зусиль, високої кваліфікації працівників у сфері бухгалтерського обліку, менеджменту, знання англійської або німецької мови. Тож для здійснення запланованого обсягу закупівель будуть залучатися відповідні працівники, як з числа внутрішньо переміщених осіб, так і членів громадської спілки «Єдина Нація!».

Попереду вісім місяців напруженої роботи у проєкті, головне призначення якого – допомогти людям вразливих категорій, забезпечити їх базові потреби та підтримати  в умовах війни.

Тож у добрий час, за роботу!

Залишити відповідь