You are currently viewing Волонтери Миколаївської громади ділилися хлібом

Волонтери Миколаївської громади ділилися хлібом

26 червня в Миколаївській громаді відбулася чергова зустріч у форматі проєкту «Ділимось хлібом». Проєкт реалізує Центр громадської активності Західного Донбасу за підтримки компанії ДТЕК.

На цю подію зібралися представники волонтерських організацій з усієї громади – з Миколаївки, з Дмитрівського, Васильківського та Петрівського старостинських округів.

На початку зустрічі пройшов тренінг з психологічної підтримки, який провела психолог Юлія Нехаєва, фахівець Центру надання соціальних послуг.

– Нам хотілося, щоб люди, які затрачають власні ресурси і постійно знаходяться у стані стресу, змогли розвантажитися емоційно, відчути рівновагу, – говорить Оксана Шеліпова, працівник виконкому Миколаївської сільської ради. – Частіше всього волонтери зустрічаються за роботою – під час плетіння сіток, за приготуванням страв, за підготовкою посилок захисникам. Просто зупинитися і поспілкуватися у них немає часу. Тому головною метою зустрічі було налагодження комунікацій між волонтерськими організаціями громади, обмін досвідом та спільна справа – випікання хлібобулочних виробів.

Всього на заході було 18 представників від 6 волонтерських організацій. Ці організації вже добре відомі захисникам та волонтерам – «ЧАС», Штаб «Бджілки», «Чумацький Шлях – Шлях до Перемоги» та інші.

Під час тренінгу волонтери спілкувалися, ділилися думками та емоціями, розповідали про свої проблеми, труднощі, що виникають. До розмови долучився голова Миколаївської громади Віктор Одоєвцев. Він висловив вдячність усім волонтерським організаціям громади, які виконують великий обʼєм робіт від перших днів війни і цим самим допомагають нашим захисникам. Віктор Миколайович розпитав про нагальні потреби волонтерів, вислухав відповіді та запитав, чим саме може допомогти громада.

Володимир Моргун, менеджер ДТЕК Павлоградвугілля, подякував волонтерам за невтомну працю та висловив надію, що й надалі компанія ДТЕК буде тісно співпрацювати з Миколаївською громадою.

Налаштувавшись на подальшу роботу, волонтери взялися до справи – виготовляти хлібобулочні вироби. У тісному колі однодумців робота кипіла швидко і злагоджено. Адже спільна робота обʼєднує і надихає.

Виготовлені та випечені з любовʼю булочки, пиріжки були акуратно запаковані і передані на пункт харчування захисників «Чумацький Шлях – це шлях до Перемоги».

Наталя Біловол, засновниця волонтерського пункту «Чумацький Шлях – це шлях до Перемоги»,  щиро подякувала усім за допомогу:

– Спасибі за запрошення на таку важливу подію, дякую за довіру і за допомогу нашому закладу. Із повагою до всіх волонтерів, із вдячністю всім жителям нашої громади продовжуємо працювати у тому ж ритмі. Свіжа випічка сьогодні стане приємним смачним додатком до наших гарячих страв.

Випічку привезли на пункт харчування і відразу пригостили хлопців, які саме обідали тут. Захисники із задоволенням смакували свіжою духмяною випічкою.

Акція «Ділимося хлібом» проходила в кафе «Grill Bar». Приміщення для проведення такого важливого заходу надала приватний підприємець Лариса Нагорна. Організатори проєкту дякують за допомогу. Навіть у час відключення електроенергії процес випікання не зупинився – було увімкнуто генератор.

Приємно втомлені і водночас наповнені енергією, волонтери залишали захід. Всі були єдині в думці, що такі зустрічі і події додають сил та наснаги для подальшої роботи. І не дивно, адже «ділитися хлібом» – це ділитися добром і натхненням.

Залишити відповідь