You are currently viewing Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ провели в Петропавлівці

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ провели в Петропавлівці

Сьогодні, 29 березня, в центрі Петропавлівки відбувся благодійний ярмарок на підтримку наших захисників. Організували акцію ініціативна група «Матусі Петропавлівки» спільно з односельцями та колективом селищної ради. Юлія Сап’янова, Анна Лігоцька, Інна Смирна, Ольга Дудіна та Вікторія Рєзнікова облаштували спеціальне торгове місце, де пропонували перехожим придбати різні смаколики.

-До початку війни ми постійно проводили благодійні акції на підтримку хворих дітей та земляків, які вкрай потребували фінансової допомоги на лікування, – говорить Юлія Сап’янова, голова ініціативної групи. – З початку повномасштабної війни ми перейшли на допомогу точечно – хто прохав, відразу допомагали, але без проведення ярмарків. Сьогодні вирішили відновити спільні акції, бо звернулися наші земляки-військовослужбовці.

Про благодійний ярмарок оголосили заздалегідь. До організації заходу доєдналися багато жителів громади. Найбільше товару на прилавках від колективу Петропавлівського ліцею №2. Представники батьківського комітету, вчителі та працівники ліцею активно включилися в роботу – випікали та смажили пиріжки, тістечка, печиво тощо. Готували різне желе, тортики та піцу. Багато хто з односельців допомагав коштами та продуктами для приготування страв.

Спільними зусиллями вдалося зібрати 23 тисячі гривень! Кошти організатори передали Світлані Карпенко, щоб придбати бінокуляр військовому відділенню, в якому служить її син. .

Тож не зупиняймося підтримувати ЗСУ та наближаємо перемогу разом!

Залишити відповідь