You are currently viewing Битва ТИТАНІВ

Битва ТИТАНІВ

28 червня, в день Конституції України у парковій зоні Миру селища Петропавлівка відбулося феєричне свято. Яке поєднало спортивні змагання  ветеранів, учасників бойових дій  та молодих і завзятих вихованців СК «Восток» з концертною програмою. А також естафетами і конкурсами, учасниками яких стали всі бажаючі: гості і глядачі, діти і дорослі.

Ведуча урочистого святкування Зоя Корнєва розпочала вечір із розповіді про засновника та започаткування проєкту «Титани UA» :

– «Рівний- рівному». Проєкт Титани UA, започаткований Дніпропетроовською обласною державною адміністрацією. За таким принципом створювали цей  проєкт. Він для ветеранів нинішньої війни, про них і за їхньої участі. Навколо ТитаниUA об’єднуються воїни. Ті, які пройшли бойове пекло. Важкі поранення. Та, долаючи виснажливий біль, не здалися. А стають амбасадорами змін у житті демобілізованих. Їхніми провідниками на шляху відновлення. Поділяться власним досвідом. Підтримають. Бо краще не зрозуміє ніхто.

Далі настав час формувати команди. До складу двох команд «Сичі» і «Вовки» увійшли  ветерани В’ячеслав Чорний, Олексій Римшин, Микола Ключик, Михайло Ляшенко, Костянтин Костевич. Та молоді спортсмени : Максим Пономаренко, Микола Тригуб, Роман Нежеря, Павло Юрченко, Данило Сенченко, Тарас Гайворонський, Назар Чичотка, Андрій Небаба, Максим Майдан, Богдан Розбігаєв, Євген Іванов.

Суддя та модератор змагань Ігор Корнєв разом зі своїм помічником Вадимом Синицею оголошували та вели різноманітні змагання. Де учасники команд змагалися на швидкість виконання завдань і запекло, напружуючи всі свої сили, м’язи, вправності  заробляли свої бали.

 А журі у складі в.о. селищного голови Лариси Замури, депутата селищної ради Максима Бєдіна та вчителя фізкультури Петропавлівського ліцею №1 Ігоря Клімова уважно оцінювало кожен вид змагання.

Глядачі, яких чим далі вечоріло, тим ставало все більше, розділились на прихильників обох команд, вболівали, підбадьорювали оплесками, сміялися, голосно викрикували назви своїх команд. Словом, вели себе, як справжні фанати. В запалі вирували пристрасті, емоції зашкалювали, запекле суперництво набирало свої оберти.

У програмі змагань були : перенесення піску на швидкість, жим штанги – на витривалість, підняття гирі 32 кг – на кількість разів. Естафета зі скатами від КАМАЗів, хто довше зможе протриматись у «висінні» на турніку, «гусениця», перетягування каната.

Час від часу, суддя Ігор Корнєв оголошував змагання і серед усіх бажаючих. І глядачі, особливо діти активно тягали гирю, бралися перетягувати канат, перевертали скати. Так у змаганні команди дівчат із хлопцями на перетягування канату, «слабка» стать довела, що вона зовсім не слабка і виграла поєдинок.

Працівники ТЦК Олександр Фролов та Максим Дюмін влаштували естафету з розбірки і збірки автомата АК-74 на швидкість спершу для команд спортсменів і тут фору дали ветерани. А згодом коло столів з автоматами вишикувалися справжні черги дітей, жінок, чоловіків,бажаючих розібрати і зібрати автомат. Трендом сьогодення стала фотосесія з автоматом у руках, зібраним власноруч.

Окрасою святкування стала концертна програма «Культурного десанту», щирість та майстерність виконання пісень військовими музикантами не залишила нікого байдужим.

Лідер гурту Роман  розповів про те, з якими словами вони приїжджають до своїх побратимів, що є в їхньому житті і гумор, поділився кумедними моментами, які переживали  військовослужбовці.

Наприкінці змагань представник журі Ігор Клімов оголосив про перемогу у загальному заліку команди «жовтих» –  «Сичів» . Але й їхні суперники чесно боролися, хоч і відстали всього на три бали.

Спорт – це не тільки здоров’я – сказав Ігор. А ще й задоволення, яке отримали всі. Як учасники спортивних змагань, котрі виклалися на повну. Так і  гості, глядачі та учасники свята наповнились позитивними емоціями, зарядилися енергією та  відчули свою приналежність до громади, гордість за своїх ветеранів і надію на сильну молоду зміну.

Почесними грамотами, подарунками та «золотими» кубками нагороджені всі учасники спортивних змагань «Битва Титанів».

Отримали свої подарунки і активні учасники змагань серед глядачів : Сергій Рябошапка, Міша Опашнянський, Валерія Римшина, Ярослав Будній, Нікіта Бакай, Матвій Шугайло.

У фіналі свята всіх учасників і глядачів урочистостей запросили почастуватись гарячою кашею і чаєм.

Організатором величного  спортивного свята стала  Петропавлівська селищна рада. Вона придбала подарунки для учасників змагань, грамоти і кубки із назвою «Битва Титанів”. Не залишила без подарунків і глядачів, які теж брали участь у змаганнях.

 Партнерами виступили : президент громадської організації «Спортивний клуб «Восток» Євген Людоков, ветеран і учасник бойових дій В’ячеслав Чорний.

 Волонтерка і голова ГО »Ми єдині та незламні» Ірина Коляса закупила своїм коштом одноразовий посуд, (який за ціною прирівнюється вже до неодноразового) і воду для учасників змагань і всього загалу.

 Релігійна організація «Церква «Нове життя» (Валентин Моісеєнко) організували батут для дітей, солодка вата і поп-корни продавались за символічну плату.

І протягом свята команда релігійної організації  зібрала  на маскувальні сітки для волонтерів «Незламна Петропавлівка» всього 3500 гривень. Одразу після закінчення свята зібрані кошти передали Зої Корнєвій.

Скати від  КАМАЗів надав підприємець Руслан Геник, а допоміг у перевезенні інвентарю для змагань до місця їх проведення Сергій Алєксандров.

 Як наслідок відмінної організації, свято стало яскравою, приємною для всіх подією, порадувало і подарувало безліч запальних емоцій, насолоди, радості і задоволення. Чого, власне, нам усім зараз так не вистачає!  

Залишити відповідь