You are currently viewing Багатофункціональні ліжка з Києва – тепер у  Петропавлівській лікарні!

Багатофункціональні ліжка з Києва – тепер у Петропавлівській лікарні!

Громадська організація «Ми єдині та незламні», на чолі з Іриною Олексіївною Колясою, отримала на безкоштовній основі від київської лікарні інституту Амосова багатофункціональні ліжка, які було передано до Петропавлівської центральної лікарні.

-Ми привезли двадцять шість багатофункціональних спеціалізованих ліжок, чотири компактних тумбочки для маніпуляцій та два сучасних гінекологічних кресла, – говорить  Ірина Олексіївна.- На доставку виділив значну суму – 13 тисяч гривень, депутат селищної ради Максим Браціло, 2 тисячі гривень  задонатили небайдужі громадяни, а решту – 8 тисяч гривень додав мій чоловік Коляса Ігор Миколайович.

– Ми чекаємо на приїзд техніків, які оглянуть все медичне обладнання, проведуть повірку, а потім воно буде введене в експлуатацію– зазначив Дмитро Олександрович.- Це вагомий внесок  в оновлення та удосконалення сфери медичного обслуговування населення усіх трьох територіальних громад: Петропавлівської, Брагинівської та Української. Ми зі свого боку робимо все можливе та постійно працюємо над розширенням і покращенням наших медичних послуг, щоб забезпечити їх високу якість.

Залишити відповідь