6 жовтня після проходження конкурсного відбору на посаду директора навчального закладу, було підписано контракт із Міщенко Наталією Сергіївною. До вашої уваги перше інтерв’ю нового директора, яка щойно приступила до роботи.

Наталіє Сергіївно, розкажіть трохи про себе, як давно Ви живете і працюєте у Петропавлівці?
-Я народилась 13 січня 1987 року в Тернопільській області. У шкільні роки брала активну участь в предметних олімпіадах та культурних заходах, протягом 7 років навчалась в Танцювальній дитячій школі. Вищу освіту здобула в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника за спеціальністю “Мова та література (англійська)” та здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. Свою педагогічну діяльність почала в 2009 році в Брагинівській початковій школі, де працювала за спеціальністю.З 2010 року і по сьогоднішній час працюю в Петропавлівському ліцеї №1.
За свої 38 років життя я встигла вже багато чого досягти: маю щасливу родину, трьох діток 14, 9 і 5 років.



Що вбачаєте головним у своїй діяльності керівника навчального закладу?

-На посту директора Петропавлівського ліцею №1 своєю метою вважаю оновлення та модернізацію освітнього середовища, зміцнення цифрової компетентності учасників освітнього процесу, поглиблення профільного навчання, розширення учнівського самоврядування та створення умов для формування успішної, свідомої, активної особистості. Основною мотиваційною ціллю для роботи на посаді директора, я вбачаю спрямування на духовно-моральне, естетичне, патріотичне виховання підростаючого покоління.
Пріоритетним завданням для нашого закладу є, в першу чергу, покращення якості знань, зокрема результатів НМТ, та підвищення мотивації здобувачів освіти до здобуття знань, чинниками якого є персоніфікація, індивідуалізація та диференціація навчання, а також застосування новітніх підходів до оцінювання. Наступним завданням є удосконалення культурного простору ліцею. Це в основному, підтримка традиційних для ліцею проєктів та створення нових. Також з метою виховання національної ідентичності будемо продовжувати рух “Активний громадянин”, важливим складником якого є волонтерство та благодійність, адже кожного року наші випускники не лише відмінно здають НМТ, а й волонтерять, організовують ярмарки,створюють парк дозвілля, допомагають нашим захисникам, купуючи дрони, реби, плетуть сітки. Нам є ким пишатись! Ми хочемо продовжувати удосконалюватись та творити щось нове.


Які завдання ставите перед собою?
-Головними завданнями в колективі вбачаю об”єднання колективу, створення атмосфери довіри і поваги, підтримка ідей і починань педагогів, спрямовані на професійний розвиток та надання якісної освіти, забезпечення сучасного системного психолого-педагогічного та наукового супроводу освітнього процесу, створення психологічно комфортних умов для реалізації власне творчого потенціалу педагога, створення системи заохочення за результатами учнівських досягнень: олімпад, конкурсів, спортивних досягнень

-Враховуючи безпекову ситуацію, на даний момент, звісно, важче планувати свою діяльність в самому закладі, проте щодо адміністративно-господарських питань, які потребують уваги і на мій погляд варті реалізації у найближчі роки, є:
Облаштування ліцею захисною спорудою для очного навчання
Капітальний ремонт спортивної зали та майстерні
Облаштування підходів до будівель ліцею бруківкою
Поступове оновлення інтер’єру
Переобладнання каналізації
Встановлення периметрового паркану навколо території ліцею
Осучаснення освітлення всього ліцею
Осучаснення стадіону
Створення теплоізоляційного та креативного фасаду школи


-Що стосується роботи з дітьми, то планую розширити та поглибити діяльність гурткової діяльності,налагодити співпрацю з іншими навчальними закладами. Щоб проводити спільні навчання, обмінюватись досвідом. Брати участь в міжнародних проектах та продовжувати організовувати поїздки в межах України та за кордон.
Бажаємо Вам завзятості й енергії, наснаги і терпіння у втіленні намічених планів і завдань!
-Дякую!
