Працівники Петропавлівського селищного Будинку культури, творчі таланти яких сяяли на всіх святах і спортивних подіях громади, – сьогодні печуть пиріжки та передають їх на передову нашим захисникам, трудяться волонтерами, координують різноманітні гуманітарні збори та допомагають гостям громади добрим словом.
У приміщенні Будинку культури з перших днів війни працює пункт прийому гуманітарної допомоги. На заклик відізвалися усі мешканці селища – несуть одяг, їжу, посуд, дитячі іграшки, коляски та велосипеди для діток.
– Увесь колектив нашого Будинку культури допомагають кожному, хто звертається за допомогою. – говорить в.о. директора Зоя Корнєва. – Ми намагаємося виконати прохання кожної людини, яка потребує уваги. Це, перш за все, командна робота і наша допомога вкрай потрібна людям, які були змушені покинути свої рідні домівки.

«Таких добрих людей, як у вашій громаді, не зустрічали ніде!» – кажуть слова вдячності усі, кому допомогли працівники Петропавлівського СБК.

